Podkategorie

Odśnieżarki

Odśnieżarka Stiga Snow Electric 31

369 PLN

Stiga Snow Electric 31 to zgrabna odśnieżarka idealna dla małych gospodarstw domowych, w których połacie śniegu nie są przeliczane w hektarach. Jej główną zaletą są małe gabaryty oraz poręczność, dzięki czemu maszynę obsłuży dosłownie każdy. Jej waga to zaledwie sześć kilogramów. Elektryczny silnik o mocy 1100 W zapewnia idealny komfort użytkowania i możliwość wyrzucenia śniegu nawet na cztery metry. Prosta w przechowaniu – zmieści się nawet do schowka na narzędzia.

Odśnieżarka Stiga Snow Electric 31

Odśnieżarka Stiga ST 1145 E

599 PLN

Stiga ST 1145 E to mała odśnieżarka, przeznaczona do domowego użytku. Jej elektryczny silnik o mocy 1800W poradzi sobie z każdą zaspą, Tobie pozostawiając jedynie kwestię sterowania. Śnieg jest wyrzucany na odległość nawet siedmiu metrów. Maszyna posiada regulację kierunku wyrzutu, aby biały puch trafił dokładnie tam, gdzie chcesz. Składana kierownica umożliwia łatwy transport w bagażniku, a niewielka waga zapewnia, że obsłuży ją każdy członek rodziny.

Odśnieżarka Stiga ST 1145 E

Odśnieżarka Stiga Snow Hunter

1459 PLN

Snow Hunter to najmniejsza propozycja w naszym zestawieniu, przeznaczona do pracy na średnich rozmiarów posesji. Wysoką wydajność zapewnia niezawodny silnik spalinowy o pojemności 87 cm3, który idealnie radzi sobie ze śniegiem o wysokości 26 centymetrów, wyrzucając go na odległość nawet 6 metrów. Maszyna posiada regulację wyrzutu białego puchu, dzięki czemu użytkownik jest w stanie umieścić go dokładnie tam, gdzie chce. Niewielka waga (27 kg) sprawia, że praca z tą odśnieżarką to czysta przyjemność.

Odśnieżarka Stiga Snow Hunter

Odśnieżarka Stiga ST 3255 P

1999 PLN

Stiga ST 3255 P to średniej wielkości odśnieżarka, która dzięki zastosowaniu dwustopniowego wirnika, poradzi sobie ze śniegiem o wysokości nawet 40 centymetrów. Silnik o pojemności 182 cm3 idealnie sprawuje się w każdych warunkach. ST 3255P posiada płozy ułatwiające poruszanie się po zaśnieżonym terenie. Maszyna wyrzuca śnieg nawet na osiem metrów, a kierunek wyrzutu jest w prosty sposób regulowany przez dźwignię. Łatwa obsługa to główna zaleta tego sprzętu, dzięki czemu idealnie nadaje się on do domowych zastosowań.

Odśnieżarka Stiga ST 3255 P

Odśnieżarka Oleo-Mac ARTIK 56

2269 PLN Nowe odśnieżarki ARTIK to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą ze spokojem i pewnością stawić czoło zimie. Wyposażone są w zimowe, górnozaworowe silniki o wysokiej wydajności z elektrycznym lub manualnym rozruchem, zaprojektowane z myślą o pracy w niskich temperaturach. Dwu stopniowy wirnik z ząbkowanym frezem zapewnia optymalną skuteczność, również podczas pracy w ubitym lub zlodowaciałym śniegu. Doskonała przyczepność w każdym terenie uzyskana jest dzięki specjalnemu, klockowemu bieżnikowi opon. Górnozaworowe, zimowe silniki z elektrycznym lub manualnym rozruchem  Dwustopniowy frez o ząbkowanym profile i aluminiowa przekładnia Regulowane i odwracalne płozy Regulowany kanał wyrzutowy: 190° w poziomie oraz 70° w pionie
Odśnieżarka Oleo-Mac ARTIK 56

Odśnieżarka Faworyt N6560E

2350 PLN Faworyt N6560E to tania i praktyczna średniej wielkości propozycja dla bardziej wymagających użytkowników Z silnkiem Loncin OHV o mocy 6.5 KM. Łatwa obsługa to główna zaleta tego sprzętu, dzięki czemu idealnie nadaje się on do domowych i profesjonalnych zastosowań.  Odśnieżarka bezproblemowo radzi sobie ze śniegiem o wysokości 51 centymetrów, przy szerokości roboczej 61 cm. Odśnieżarka posiada regulowany kąt i odległość wyrzutu do 8 m. Waga (89 kg) wraz z 5 biegową przekładnią sprawia, że praca z tą odśnieżarką to czysta przyjemność. Odśnieżarka posiada także elektryczny rozruch i oświetlenie.
Odśnieżarka Faworyt N6560E

Odśnieżarka Stiga ST 3256 P

2499 PLN

Snow ST 3256 P to średniej wielkości propozycja dla bardziej wymagających użytkowników. Odśnieżarka bezproblemowo radzi sobie ze śniegiem o wysokości 50 centymetrów. Silnik o pojemności 212 cm3 zapewnia idealny komfort pracy nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Maszyna wyposażona została w wysokiej jakości płozy, aby poruszanie się po zaśnieżonym terenie nie sprawiało większych problemów. Model ST 3256 P zaprojektowany został w taki sposób, aby jego obsługa była możliwa przy użyciu jednej ręki. Druga natomiast może regulować kierunek wyrzutu śniegu.

Odśnieżarka Stiga ST 3256 P

Odśnieżarka Oleo-Mac ARTIK 56 EL

2729 PLN Nowe odśnieżarki ARTIK to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą ze spokojem i pewnością stawić czoło zimie. Wyposażone są w zimowe, górnozaworowe silniki o wysokiej wydajności z elektrycznym lub manualnym rozruchem, zaprojektowane z myślą o pracy w niskich temperaturach. Dwu stopniowy wirnik z ząbkowanym frezem zapewnia optymalną skuteczność, również podczas pracy w ubitym lub zlodowaciałym śniegu. Doskonała przyczepność w każdym terenie uzyskana jest dzięki specjalnemu, klockowemu bieżnikowi opon. Górnozaworowe, zimowe silniki z elektrycznym lub manualnym rozruchem Dwustopniowy frez o ząbkowanym profile i aluminiowa przekładnia Regulowane i odwracalne płozy Regulowany kanał wyrzutowy: 190° w poziomie oraz 70° w pionie
Odśnieżarka Oleo-Mac ARTIK 56 EL

Odśnieżarka Stiga Snow Prisma Basic

2799 PLN

Snow Prisma Basic to odśnieżarka przeznaczona do pracy w trudniejszych warunkach. Jej specyfikacja sprawia, że bezproblemowo radzi sobie ze śniegiem o wysokości 32 centymetrów. 4-suwowy silnik o pojemności 163 cm3 pozwala na wyrzut białego puchu aż na osiem metrów. Maszyna została wyposażona w dźwignię służącą do regulowania kierunku wyrzutu, dzięki czemu śnieg znajdzie się dokładnie tam, gdzie chcesz. Snow Prisma Basic została zaprojektowana z myślą o ochronie środowiska, dzięki czemu praca silnika jest cicha i bezpieczna dla otoczenia.

Odśnieżarka Stiga Snow Prisma Basic

Odśnieżarka Stiga ST 3262 P

2999 PLN

ST 3262 P to odśnieżarka przeznaczona dla bardziej wymagających użytkowników, którzy pracują na terenie o sporych rozmiarach. Wyjątkowy komfort zapewnia silnik spalinowy o imponującej pojemności 212 cm3. Maszyna została wyposażona w kilkustopniową skrzynię biegów (5 przód + 2 tył) oraz możliwość regulacji kierunku wyrzutu śniegu (maksymalnie 190 stopni). Szerokość pracy urządzenia wynosi 62 centymetry. Biały puch może być wyrzucany na odległość od 1 do 9 metrów.

Odśnieżarka Stiga ST 3262 P