Podkategorie

Piły łańcuchowe

Pilarka elektryczna Oleo-Mac GS 180 E

409 PLN Nowa pilarka elektryczna GS 180 E została zaprojektowana z myślą o niewielkich pracach domowych, takich jak cięcie drewna opałowego do pieców czy kominków, do przycinania gałęzi w ograniczonym zakresie lub do majsterkowania. Idealne połączenie doskonałych osiągów, prostej obsługi i ograniczonej konserwacji czyni te maszyny idealnym narzędziem do szybkiego wykonywania nawet najtrudniejszych prac, a przy tym gwarantują one użytkownikowi maksymalny komfort.
Pilarka elektryczna Oleo-Mac GS 180 E

Pilarka elektryczna Stiga SE 180 Q

415 PLN SE 180 Q to solidna pilarka przeznaczona do prac na przydomowej posesji. Posiada wydajny, elektryczny silnik o mocy 1800W oraz wysokiej jakości prowadnicę o długości 35 centymetrów. Łańcuch przesuwa się po niej z prędkością 13,5 m/s, sprawiając, że sprzęt idealnie radzi sobie z większością zadań na posesji. Dla wygody użytkowania pilarka została wyposażona w automatyczną pompę olejową, która zapewnia długą i bezproblemową eksploatację.
Pilarka elektryczna Stiga SE 180 Q

Pilarka elektryczna Oleo-Mac GS 200 E

439 PLN Nowa pilarka elektryczna GS 200 E została zaprojektowana z myślą o niewielkich pracach domowych, takich jak cięcie drewna opałowego do pieców czy kominków, do przycinania gałęzi w ograniczonym zakresie lub do majsterkowania. Idealne połączenie doskonałych osiągów, prostej obsługi i ograniczonej konserwacji czyni te maszyny idealnym narzędziem do szybkiego wykonywania nawet najtrudniejszych prac, a przy tym gwarantują one użytkownikowi maksymalny komfort.
Pilarka elektryczna Oleo-Mac GS 200 E

Pilarka elektryczna Stiga SE 2016Q

484 PLN Pilarka elektryczna została zaopatrzona w ekonomiczny silnik elektryczny o mocy 2000 W. Automatyczna pompa olejowa zapewnia natomiast długą oraz bezawaryjną eksploatację. Zastosowano prowadnice o długosci 40 cm i prędkości łańcucha - do 14 m/s, skraca nam to czas pracy.
Pilarka elektryczna Stiga SE 2016Q

Okrzesywarka Multi Mate

497 PLN Wyposażona w prowadnicę 10-calową o podziałce 3/8” umożliwia łatwe obcinanie gałęzi o średnicy sięgającej nawet 10- 12 cm . Osłona wału napędowego pokryta gumą gwarantuje pewny chwyt i zmniejszenie drgań do minimum, zwiększając tym samym komfort operatora. Półprzezroczysty zbiornik umożliwia kontrolę poziomu oleju do smarowania łańcucha bez konieczności odkręcania korka. Obrócenie rękojeści o 90o umożliwia uzyskanie podwójnej pozycji roboczej, aby lepiej dostosować położenie prowadnicy w stosunku do gałęzi, które mają być przycięte.
Okrzesywarka Multi Mate

Pilarka spalinowa Oleo-Mac GS 350 C

699 PLN Uniwersalna pilarka OLEO-MAC do użytku przydomowego:Zaprojektowana do prac wokół domu (przycinanie gałęzi, okrzesywanie, cięcie pni o małych średnicach oraz przygotowanie drewna na opał). Pilarka ta jest bardzo praktyczna i łatwa w obsłudze, dzięki kilku nowoczesnym rozwiązaniom technicznym łatwa w rozruchu, pracy oraz w czynnościach konserwacyjnych.
Pilarka spalinowa Oleo-Mac GS 350 C

Pilarka akumulatorowa Oleo-Mac GS220 Li-Lon

699 PLN

Akumulatorowa pilarka łańcuchowa GS 220 Li-Ion stanowi idealne rozwiązanie dla amatorów zajmujących się okrzesywaniem, cięciem gałęzi i drewna opałowego o małym i średnim przekroju. Ponadto doskonale sprawdza się w razie konieczności pracy w miejscach, do których nie dociera prąd, w których nie można używać silników spalinowych lub w pomieszczeniach zamkniętych.
AKUMULATOR ORAZ ŁADOWARKĘ KUPUJE SIĘ ODDZIELNIE.

Pilarka akumulatorowa Oleo-Mac GS220 Li-Lon

Pilarka elektryczna Stiga SEV 2416Q

746 PLN

SEV 2416Q to najmocniejsza propozycja w zestawieniu pilarek elektrycznych. Wyposażona została w wzdłużny silnik o mocy 2400 W. Maszyna posiada automatyczną pompę olejową, która odpowiednio zabezpiecza pilarkę w trakcie codziennej eksploatacji. W porównaniu do wysokich parametrów, SEV 2416Q jest wyjątkowo lekka – bez prowadnicy waży jedynie 4,6 kg.

Pilarka elektryczna Stiga SEV 2416Q

Pilarka spalinowa Stiga SP 375 Q

777 PLN

Pilarka spalinowa SP 375Q to maszyna posiadająca niezawodny silnik spalinowy o pojemności 37,2 cm3, który znakomicie sprawdza się w każdych warunkach. O odpowiednią eksploatację dba automatyczna, dodatkowo regulowana pompa olejowa. SP 375Q to idealny balans pomiędzy mocnymi parametrami a wagą, która wynosi 4,7 kg (bez prowadnicy).

Pilarka spalinowa Stiga SP 375 Q

Pilarka spalinowa Stiga SP 405 Q

831 PLN SP 405 Q to uniwersalna pilarka spalinowa. Niezawodną pracę zapewnia wydajny silnik spalinowy o pojemności 40,1 cm3. Maszyna została wyposażona w solidną prowadnicę o długości 40 centymetrów. Łańcuch przemieszcza się po niej z prędkością 21 m/s. Pilarka posiada zaawansowany system tłumiący wibracje, dzięki czemu użytkownik nie odczuwa przemęczenia nawet po dłuższym cięciu. Sporą zaletą urządzenia jest niewielka waga (4,7 kg bez prowadnicy) oraz automatyczna pompa olejowa, którą dodatkowo można regulować.
Pilarka spalinowa Stiga SP 405 Q